Дизайн комерційних приміщень: як зацікавити клієнтів за допомогою інтер'єру

Уявіть, що ви заходите в магазин одягу. Вас одразу огортає приємна атмосфера: тьмяне освітлення, зручні диванчики, стильні вітрини.

Вам хочеться розглянути все ближче, приміряти одяг, адже тут так затишно і приємно. А тепер уявіть іншу картину — магазин з яскравим, ріжучим очі світлом, незручними меблями та хаотично розставленими товарами. Швидше за все, ви покинете приміщення через хвилину, не дивлячись на асортимент.


Чому дизайн інтер'єру так важливий для комерційних приміщень? Відповідь проста — від нього залежить прибуток. Правильно спроєктований та оформлений простір збільшує продажі, підвищує лояльність та робить ваш бренд впізнаваним. Це актуально не лише для магазинів, а й для ресторанів, складських приміщень та офісів. 

Основні принципи дизайну комерційних приміщень

За лічені секунди люди формують думку про ваш магазин, кафе, ресторан чи офіс. І дизайн відіграє в цьому ключову роль. Команда фахівців Soprano врахує всі нюанси, базуючись на загальновизначених параметрах:

  • Кольорова гамма. Кольори - це мова емоцій. Їх правильне використання може впливати на настрій, поведінку та навіть на рішення про покупку. Червоний — стимулює апетит (кафе, ресторан), активність (спортивний магазин), але візуально зменшує простір. Зелений — заспокоює (спа-салон), дарує відчуття свіжості (продуктовий магазин), візуально збільшує простір, особливо в тандемі з білим. Синій — налаштовує на довіру (банк), спокій (медичний центр).
  • Освітлення. Світло — це інструмент магії. Воно може кардинально змінити сприйняття простору. Яскраве світло підкреслює деталі (ювелірний магазин), візуально збільшує простір (невеликий бутик). Тьмяне світло: створює атмосферу затишку (ресторан), інтимності (магазин нижньої білизни).
  • Зонування та розміщення меблів. Зонування полегшує орієнтування клієнтів. Наприклад. в офісі слід відділити робочу зону від зони відпочинку. Меблі повинні поєднуватися з кольоровою гамою, стилем та загальним задумом.

Тобто,  доведеться врахувати десятки факторів для досягнення очікуваного результату. Щоб належним чином все оформити. краще звернутися до дизайнера. Причому фахівця з досвідом роботи з комерційного приміщення. Адже проєктування житла та, наприклад, офісного приміщення це кардинально різні речі. 

Чому розробку дизайну краще довірити професіоналам

Запитаєте, чому не можна зробити ремонт самостійно? Самостійне проектування - це складно, ризиковано і довго.

Незручне планування чи неправильне поєднання кольорів з великою ймовірністю відштовхне клієнтів, зробить роботу персоналу некомфортною, а ваш бізнес - нерентабельним. Самостійне вивчення нюансів дизайну, пошук підрядників та контроль ремонту забирають чимало часу та сил. 

Саме тому одразу звертайтеся до професіоналів, наприклад, фахівці студії дизайну Soprano https://soprano.in.ua/ . Вони врахують побажання клієнта та створять 3D візуалізацію майбутнього приміщення, для максимального розуміння кінцевого результату.


COM_SPPAGEBUILDER_NO_ITEMS_FOUND